Aby smacznie zjeść, trzeba też dobrze gotować. A gotowanie to sztuka. Każdy może się tego nauczyć, ale warto również pomyśleć o usprawnieniach, jakie niosą ze sobą dobrej jakości garnki i patelnie, z których na co dzień się korzysta w kuchni. Od wielu lat w sprzedaży dostępne są naczynia renomowanych firm o długich tradycjach, których produkty gwarantują najwyższą jakość przygotowywanych posiłków. Wśród najbardziej znanych od lat plasuje się firma Cefal, ze swoimi stalowymi garnkami oraz trochę młodszą linią naczyń mających odłączane rączki.

patelnia Tefal

Autor: Karrie Nodalo
Źródło: http://www.flickr.com
To przemyślane i dopracowane naczynia, zrobione z materiałów najwyższej jakości, o grubym i stabilnym dnie. Ostatnio są oferowane interesujące zestawy naczyń Tefal (sprawdź na tej stronie), a wśród nich między innymi Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 12 cz (6 garnków) C778S154 C7786454. To zestaw składający się z najwyższej jakości naczyń oraz rondla wraz z pokrywkami dopasowanymi do każdego z nich. Powiązanie funkcjonalności gwarantuje możliwość przygotowania każdej potrawy bez ryzyka przypalenia. Zestaw używać można w piekarnikach oraz – obciążenie z betonu na kuchniach elektrycznych.

talerze

Autor: Lexi Blue
Źródło: http://www.flickr.com

Podobny wybór asortymentu proponowany jest w komplecie Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 14 cz (7 garnków) C778S154 C7786454 C7786354, w którym dodatkowym elementem jest garnek wysoki wraz z dedykowaną do niego pokrywką. Aby móc przygotować każdą wymarzoną potrawę, w kuchni braknąć nie może patelni z rodzaju wok. To nietypowe naczynie, w którym można przygotowywać szczególnie dania kuchni chińskiej. Jego niepodważalną zaletą jest skrócenie czasu przyrządzania posiłków oraz zachowanie odżywczych wartości przygotowywanych składników. Dzięki dopracowanemu kształtowi który jest lekko stożkowy energia cieplna rozprowadza się równomiernie. Jeżeli spodobały Ci się takie zestawy, sprawdź naczynia marki Tefal na aby wiedzieć więcej.

Naczyniem wartym przeglądnięcia Tefal patelnia wok Talent 28cm E44019. To patelnia wykonana z wysokiej jakości materiału nieprzywieralnego pokrytego na zewnątrz specjalnym tworzywem. Gruby spód zapewnia świetne efekty gotowania i znaczne skraca czas przyrządzania potrawy. Tak samo ciekawy jest Tefal Revelation Wok indukcja O 28cm C21019, ma podobne cechy a jest nieco tańszy.