Nieraz podczas odnowienia kuchni stajemy przed dylematem zakupu nowiusieńkiego sprzętu AGD. Jednakże nie zawsze posiadamy odpowiednią ilością środków, które pozwolą nam na wymianę całego niezbędnego sprzętu. Tymczasem naszą nadal działającą, sędziwą lodówkę możemy przekształcić przy pomocy barwnej fototapety.

kuchnia

Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Jeszcze do niedawna najpopularniejszymi kolorami sprzętu kuchennego była biel i srebro. Dziś można kupić lodówkę w dowolnym kolorze. Jednak taki nowoczesny design nie należy do tanich rzeczy. Dlatego sposobem na przekształcenie i ubarwienie kuchennego wnętrza są naklejki na lodówkę.

W sytuacji jeśli masz zamiar przeczytać poza tym też inne dodatkowe informacje na omawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.srdkstudio.com/projekty-biurowcow/), do którego odnośnik jest tutaj.

Przy ich użyciu nasz stary sprzęt kuchenny nabierze świeżego i efektownego wyglądu.

Takie naklejki na drzwi lodówki możemy dostać w rozmaitych kolorach oraz wzorach. Właściwy wzór można dobrać na zasadzie kontrastu, poprzez dopasowanie kolorystyczne lub po prostu zgodnie z własnymi preferencjami.

lodówka

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Fototapety na lodówkę to nic innego jak magnetyczne maty, które bardzo łatwo samemu zamontować jak i rozebrać. Przed zamówieniem konkretnego wzoru należy skrupulatnie zmierzyć wybrany sprzęt AGD. Otwory na rączki i uchwyty możemy wyciąć sami.

Naklejka na lodówkę z ziarenkami kawy, doskonale będziewyglądała w kuchni o kolorze brązu. Natomiast żółte słoneczniki, cytryny czy pyszne truskawki będą doskonale rozweselać i rozjaśniać białe wnętrza. Dla ludzi preferujących bardziej wyszukane naklejki przypaść do gustu mogą te z wizerunkiem piwniczki z winem, ulicy Nowego Jorku czy Wieży Eiffla.