Współczesna kuchnia to nie tylko pomieszczenie ,w którym gotujemy i spożywamy potrawy, ale także, spotkań i dyskusji. Warto zadbać, aby to wyjątkowe pomieszczenie było nie tylko poręcznie urządzone, ale także by zastosowane dekoracje i akcesoria nadawały rewelacyjnego gustu kuchennemu wnętrzu. Taki wynik można otrzymać używając fototapety kuchenne.

Kuchnia

Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com

Wystrój kuchni może stać się ciekawym wyzwaniem. Charakter jaki wprowadzimy do tego miejsca będzie odbiciem osobowości mieszkańców domu i dominujących trendów.

Jeśli zainteresowało Cię to zagadnienie, to obejrzyj więcej tutaj (https://mardrew.pl/mk,11,maszyny-stolarskie.html), a na pewno zdobędziesz wiele fascynujących informacji na ten temat.

Bardzo znane aktualnie są minimalistyczne, jedno lub dwu kolorowe szafki, o połyskliwych i gładkich frontach. W takich zestawieniach dużą rolę odgrywają dodatki.

Zafascynował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj bez ociągania, co znajduje się w najnowszej treści (https://www.invado.pl/produkty/szyby/contrasto-nowosc-2013) – on też zapewne okaże się wartościowy!

Wyśmienitym dodatkiem do takiej aranżacji mogą stać się fototapety umieszczone w przestrzeni między blatem, a szafkami zawieszonymi na ścianie.

Motywem cieszącym się dużą popularnością są produkty spożywcze. W kuchni fantastycznie będą wyglądać zdjęcia pokazujące pachnące przyprawy, świeże owoce i jarzyny czy kolorowe makarony. Można także pokusić się o fototapety przedstawiające kawę w postaci palonych ziaren i rozkosznych, gotowych trunków w stylowychfiliżankach.

Dekoracja kuchnii

Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapeta do kuchni może również być ozdobą, która pokrywa całą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki ukazujące stare przyrządy kuchenne, a także miejscowe wypieki idealnie będą pasować do kuchni stylizowanych. Jeśli jednak nie posiadamy szansy wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można spróbować uatrakcyjnić nią chłodziarkę.

Kuchenne fototapety wykonywane przez są z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe na wysokie temperatury i przeróżnego rodzaju pobrudzenia. Dzięki temu fototapety są łatwe w utrzymaniu – zewnętrzną zabrudzoną powłokę wystarczy wytrzeć zwilżoną ściereczką z odrobiną detergentu. Ochronić je możemy także szkłem lub pleksi.