Cukierki bywają tym towarem, który spożywamy niezwykle często. A do ich zakupu raczej nie trzeba nas zbyt długo namawiać, co jednak nie zwalnia producentów batonów od reklamowania się praktycznie wszędzie. Barwne bilbordy lub śmieszne spoty w radiu to nie jedyne formy agresywnego marketingu. Specjaliści od handlu oddziałują także na naszą podświadomość. Zobaczmy, jaki sztuczkami się posługują.Pierwszym i bodajże najważniejszym sposobem jest atrakcyjne opakowanie.

słodycze

Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com
Może jeszcze sami pamiętamy, jak w dzieciństwie gromadziliśmy złotka z tabliczek czekolady z bakaliami. Twórcy obecnych opakowań idą krok dalej. Metalowe pudełka po pralinkach można wykorzystać jako skarbonkę na drobne pieniądze. W ten sposób czasem kupujemy słodycze również, a nawet przede wszystkim, ze względu na ładne i praktyczne opakowanie. Do celów reklamowych mogą zostać użyte nawet niepozorne patyczki do lizaków (tego autora). Mogą być one całkiem zwyczajne, zrobione z tworzywa sztucznego albo z drewna. Te bardziej ekstrawaganckie wersje bywają znacząco bardziej pokaźne i niekiedy przybierają postać… gwizdków. Jednak dla nabywcy najbardziej istotny jest sam kształt lizaka, jego rozmiar oraz smak, należność, jaką trzeba uregulować przy kasie, a także rodzaj opakowania. Bądź co bądź patyczki do lizaków schodzą, jak widać, na dalszy plan.- producenci nie tyle kierują naszą uwagę na patyczki, ile na sam cukierkowy produkt.

Nie wahaj się – dużo szczegółów czytaj pod adresem (http://www.blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-lekkie/1-osiowe), który dla Ciebie opracowaliśmy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – z chęcią na nie odpiszemy.

W okresie świątecznym opakowania cukierków przechodzą prawdziwe przeobrażenie.

Głęboka czerwień razem z bielą stanowią barwy dominujące. A najbardziej wdzięcznym nabywcą, w czasie świąt i nie tylko, są oczywiście nasze sześcioletnie córki. To właśnie dla nich producenci stworzyli takie pudełka, które sprawiają, że maluchy nie mogą przejść obok nich obojętnie. Uśmiechnięci Mikołajowie spoglądają z różnobarwnych pakunków i równocześnie przekonują, że wnętrze jest równie obiecujące jak opakowanie.

Jeżeli poszukujesz fascynujących informacji na omawiany temat, odwiedź kebab rzeszów nas, a zapewne przeczytasz ciekawe fakty.

Dlatego dzieci wszystkimi sposobami przekonują rodziców do kupna jak największej ilości słodyczy. W takim bogactwie towarów niełatwo wybić się małym lizakom. Te, które pamiętamy z własnego dzieciństwa są praktycznie niezauważalne. Teraźniejsze lizaki muszą, szczególnie w okresie świątecznym, mieć wielkość chociażby… kuli śniegowej.