Modernistyczna jadalnia to obiekt pożądania wielu właścicieli mieszkań. Jak jednak trzeba rozumieć modernizm w tym wypadku? Jak urządzić nowoczesną jadalnię? W pierwszej kolejności pamiętaj, że, taka przestrzeń jadalniana jest bardzo często połączona z innym wnętrzem i nie musi to oznaczać kuchni. Jadalnia może być częścią pokoju gościnnego albo też stanowić otwarte pomieszczenie przejściowe które połączy kuchnię i pokój gościnny.

jadalnia

Autor: Jon Wow
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym razie żadnych drzwi i oddzielania jadalni od przylegających pomieszczeń.

To nie kres intrygujących artykułów. Masz ochotę na inne? W takim razie przypinam tu mój odsyłacz (https://www.multibrand24.pl/Akcesoria-do-lazienki-c9015) do świeżej witryny. Przeglądaj bez ograniczeń.

Jeżeli jesteś gotowy na rewolucję, możesz zdecydować się nawet na pozbycie się jednej ściany w mieszkaniu. Oczywiście nie zawsze jest to wykonalne i nie wszyscy mogą decydować się na tak daleko idące kroki. Duża liczba osób jednak zamienia w ten sposób swoje domy na nowocześniejsze, a w efekcie zyskują poczucie rozleglejszej przestrzeni.

zaaranżowana jadalnia

Autor: Kendyl Young
Źródło: http://www.flickr.com

Przestrzeń jadalniana idealnie łączy się przede wszystkim z salonem. Wówczas otrzymujesz też przepis na to, jak urządzić jadalnię (zobacz świetne pomysły na stronie Sposób jest tu prosty: przestrzeń jadalniana może po prostu wyglądać jak salon w kwestii wystroju. Meble mogą mieć zbliżony styl. Do tego kolorystyka może być podobna, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować też całkiem inne kolory i w ten sposób wyróżnić aneks. Tak czy inaczej miej na uwadze, że połączone ze sobą pomieszczenia muszą się ze sobą wizualnie komponować. Pod tym względem sztuka aranżowania jest trochę trudniejsza niż wtedy, kiedy pomieszczenia są rozdzielone drzwiami.

Natomiast co do samej przestrzeni jadalnianej, to jej wyposażenie dobrze jest rozpocząć od stołu. Jeśli głowisz się, jak urządzić jadalnię w stylu nowoczesnym, to pamiętaj, że sprawdzonym sposobem jest w takim wypadku przezroczysty blat.

Nie ociągaj się – jeżeli zaintrygował Cię nasz artykuł, to nakłaniamy Cię do przejścia do serwisu autora (https://www.takaposciel.pl/tania-posciel), żeby przeczytać nowe frapujące szczegóły.

Taki blat wygląda perfekcyjnie, zwłaszcza z desingerskimi krzesłami oraz stylowymi ozdobnikami na ścianach.