Masz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym zdrowym pokarmem.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie ziarna są uznawane za dodatkowy walor. Mimo to w przypadku kotów posiadacze czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i warzyw.

Taste of Wild to kompozycja mięsnych, warzywnych i egzotycznych komponentów. W zależności od predyspozycji wiekowych i kilogramowych kotów, producent przyszykował dla nas odmiany żywności dla młodych zwierzaków, rosnących szybko, jak i większych osobników. Esencję mięsną stanowią w niej łosoś (dla szczeniąt i kociąt), jagnięcina (prawie dla większości kotów), czy mięso z dzika (w każdym wieku). (Zobacz tu)

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Dodatki do karm zwierzęcych to wręcz nieograniczony wybór składników. Najrozmaitsze odmiany karm Taste of Wild zapodają naszym psom i kotom przecier pomidorowy, maliny i jeżyny, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.

Prozdrowotna karma nie musi być tanim produktem. Za nieco ponad dwukilogramowy worek dla intensywnie rosnących szczeniaków wydamy 44 złote. (Sklep z karmą) Trzy razy większe opakowanie wyniesie nas koło 113 złotych. Ponad 13 kilogramów karmy to koszt sięgająca 200 złotych.
Jeżeli martwisz się o zdrowie własnego kota i dostrzegasz, że ma on alergie trawienne kup – http://www.baltic-park.com.pl/ – mu dobrą karmę Acana. Jest to wysokiej klasy produkt hipoalergiczny z elementami, pochodzącymi z Nowej Zelandii i Kanady. Karma Acana to dobre gotowe posiłki danie dla dorosłych i aktywnych kotów, ale i tych mających problemy z trawieniem i przyswajaniem zwykłych dań. Dlatego też producent łączy w daniu dla czworonogów składniki zmiękczające trawienie: jagnięce mięso, owoce, łowionego w Kanadzie stornia itp. Część karm tej firmy ma mniejszą wartość węglowodanów. Więcej białka i witamin to ukłon w stronę utrzymania i zwiększania masy mięśniowej przez szczególnie ruchliwe czworonogi.
Różnice w porcjach są takie same jak w Taste of Wild. Jednak za najmniejszą Acanę zapłacimy więcej – już około 50 złotych, za trzy razy tyle – prawie 120, a 13-kilogramowe porcje wyniosą nas co najmniej 200 złotych. Kup karmę!