Pewnie że wszyscy powiedzą, iż najzdrowsze jest pożywienie robione w własnym domu, gdzie wszystko od podstaw robimy sami. Jednak prawda jest taka, że od czasu do czasu zwyczajnie nie mamy czasu na gotowanie, lub zwyczajnie nam się nie pragnie. Wtedy zazwyczaj wykorzystujemy z przygotowanych potraw, które podawane są w restauracji, lub w przeróżnego rodzaju barach błyskawicznej obsługi.

Hamburger z frytkami

Autor: NatShots Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Prawda jest taka, że jesteśmy bardzo wygodniccy. Gdy nie chce nam się robić obiadu po prostu sięgamy po telefon i zmawiamy kebab. Wielu ludzi się skrzywi i stwierdzi, że to niezdrowe. Prawda jest jednak taka, że zjedzenie kebaba raz na jakiś czas jest lepsze niż codzienne podjadanie słodyczy. W dodatku można kupić samo mięso dodawane do kebaba i i na szybko przygotować do niego np.

Zwróć uwagę na szczegóły tu, odnajdziesz tam jeszcze dokładniejsze informacje, które na pewno również okażą się dla Ciebie godne uwagi.

ryż i mamy przepyszne jedzonko. Poza tym zawsze w drodze powrotnej do domu możemy zajść do miejsca, w którym przygotowywane są kebaby. Możemy wziąć posiłek na wynos, światło (zobacz zobaczysz tu) usiąść i zjeść na miejscu to pyszne danie.

Hamburgerem można się naprawdę świetnie najeść

Jeśli bliżej nam do amerykańskiego dania aniżeli włoskiego, to musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż również oferują nam najwspanialsze. Warte spróbowania są hamburgery (szukaj wpisując: kanapki białystok). Są one wielkie, mają wiele elementów, a co się z tym wiąże, nawet najbardziej wygłodniałe osoby, będą miały szanse zaspokoić nimi własny żołądek. Dodatkowo sporo chwali sobie to, iż możemy się tu naprawdę dobrze najeść, a jednocześnie nasz portfel nie ucierpi na tym aż tak mocno, co bez wątpienia również jest warte pochwały.

Nie zawsze to musi być złe

Restauracja włoska

Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com

W takich sytuacjach powinniśmy pomyśleć o restauracji (zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić). W drodze z pracy można zahaczyć o jedną z budek z tego typu jedzeniem i kupić trzy dania dla każdego członka rodziny. Swoje frytki z mięsem z kebaba zjeść, gdy tylko wrócimy do domu, a reszta rodziny niech korzysta z mikrofalówki jak będą w domu, albo jak zrobią się głodni. Nie Nie miejmy wyrzutów sumienia, gdy jeden raz w tygodniu nasza pociecha zamiast obiadu z dwóch dań zje zapiekankę lub kebab. Jeśli nie będziemy nadużywali tej praktyki to na pewno będzie to przyjemna odskocznia dla każdego członka rodziny. Jeśli raz w tygodniu stawiamy na fast foody to pamiętajmy o tym by nasze dziecko w inne dni tygodnia jadło zdrowo i nie zajadała się byle czym.