Wyposażenie wnętrz, przede wszystkim kuchni, to coś, na punkcie czego nie jedna kobieta ma obsesję. Zwłaszcza, jeżeli jest osobą przepadającą za gotowaniem. Tym bardziej, iż ze wszystkich stron, w każdej galerii handlowej otacza nas masę stoisk sprzedających różnego rodzaju akcesoria domowe produkowane przez firmy z całego świata.

Sprzedają one wszystko: poczynając od standardowej ceramiki, poprzez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te najnowocześniejsze opcje, które są ostatnimi czasy bardzo modne, z uwagi na swoją wyjątkową wyjątkowość. Wytwórcami takich właśnie akcesoriów są dwie firmy, o których informacje znajdziemy poniżej.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą z tych firm, której nie powinno się pominąć urządzając kuchnię, jest Lekue. To hiszpańska marka, ceniona już w ponad 40 krajach w różnych obszarach świata. Jej artykuły odznaczają się daleko idącą oryginalnością, użytecznością, wspaniałą jakością i nowatorskim stylem. Ciekawy jest materiał używany do wyrobu przyborów – Lekue jest ogólnoświatowym liderem w dziedzinie produkcji wyrobów do celów kulinarnych z silikonu.

W swej ofercie przewiduje szeroką gamę rozwiązań – od form do wypieku ciast, ciasteczek po nowatorskie akcesoria, typu woreczek do gotowani, stoliki na kawę lub też formy na kostki lodu – każdy wybierze coś dla siebie. Cały asortyment odznacza się żywymi barwami, oraz interesującymi formami.

Przygotowaliśmy dla Ciebie następne atrakcyjne informacje na frapujący Cię temat. Przejdź do nowego artykułu i czytaj wpis budowa domów warszawa i okolice.

Na pewno są to rzeczy, które ożywią każdą kuchnię i sprawią, że zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one dość drogie – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na wyjątkową uwagę zasługuje też firma Zak Design. Została ona założona w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od ponad 30 lat szokuje interesującymi oraz nowatorskimi projektami. W obecnej ofercie znajdziemy wesołe, barwne oraz przydatne na co dzień wyroby z melaminy.

Na tej stronie opublikowano warte zainteresowania wątki, ale zobacz także dodatkowe tematyczne wątki (http://www.galeriaoswietlenia.pl/138-lampy-nowoczesne), gdyż one również na pewno Cię zaintrygują.

Pytanie czym jest rzeczona melamina – jest ona materiałem syntetycznym, który wizualnie i w dotyku przypomina ceramikę, ale zachowuje przy tym lekkość oraz wytrzymałość plastiku – idealne połączenie, prawda?

Do wytwarzanie produktów firmy Zak Designs używane są tylko materiały wyjątkowej jakości, dlatego wyróżniają się one idealnym wykonaniem. Radosna kolorystyka i niecodzienne, efektowne wzornictwo powodują, że przygotowywanie oraz serwowanie dań staje się prawdziwą przyjemnością. W ofercie mają większość niezbędnych akcesoriów kuchennych: każdego rodzaju pudełka, dzbanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane – od kilkunastu zł za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (na przykład miskę).

Produkty wspomnianych marek często możemy spotkać w sklepach w pasażach handlowych , a także w Internecie. Starczy wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, na przykład: „produkty zak design”, „produkty lekue”, lub po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się dużo odnośników do odpowiednich stron internetowych.