Prawdopodobnie każdy z nas ma w biurze choć jeden obraz albo plakat. Najchętniej na ścianach wieszamy reprodukcje dzieł największych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Modne są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego wnętrza jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.

W internecie funkcjonuje bardzo wiele stron oferujących reprodukcje (https://twoja-galeria.eu/reprodukcje/3442-rubens-paul-peter/) obrazów i codziennie pojawia się ich coraz więcej i więcej. Dlatego warto zaufać sprawdzonym i renomowanym markom aby mieć pewność, że nie pożałujemy zakupu. Przykładem takiego serwisu jest sklep .

Sypialnia, reprodukcja obrazu

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Na stronie znajdziemy między innymi: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane —-> SKLEP obrazów i kalendarze ze zdjęciem. Mamy do wyboru takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. Na stronie głównej znajdziemy również odnośniki do dzieł malarzy współczesnych oraz reprodukcje (www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/3428-wojtkiewicz-witold/) obrazów klasyków (*przykłady). Warto przejrzeć ofertę aby znaleźć coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak salon, kuchnia, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są natomiast bardzo efektowne fototapety tworzone z reprodukcji. Zatem na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara ŁempickaFototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.

Kuchnia, fototapeta dekoracyjna

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Papier ten jest bardzo mocny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi okres czasu dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma ma w asortymencie również obrazy na płótnie z fotografii przesłanych przez klientów. Teraz możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie gotowy obraz. Wystarczy wysłać wybrane zdjęcie do serwisu a resztą zajmą się specjaliści.

Sklep jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną mieć w swoim mieszkaniu piękny obraz lub zdjęcie. Firma sprawnie i szybko wykona zlecenie, które zamówimy i z pewnością będziemy zachwyceni z końcowego efektu. Przekonajcie się sami!
Źródło: opracowanie własne