Kuchnia jest sercem każdego domu. To miejsce, w którym przy wspólnych posiłkach widzimy się z naszą rodziną lub znajomymi, razem przyrządzamy smakowite dania czy prowadzimy długie rozmowy. Dlatego właśnie żadne z innych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu nie wymaga tak sensownego i sprytnego zaprojektowania, co kuchnia. Dotyczy to nie tylko samych mebli, ale również tego, co znajduje się się w samych szafkach.

kuchnia

Autor: MEGA MEBLE
Źródło: MEGA MEBLE
Systemy organizacji wewnętrznej pozwalają na zaplanowanie oraz wykorzystanie wnętrza szuflad zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Począwszy od sztućców, butelek, garnków, produktów spożywczych poprzez drobny sprzęt AGD, patelnie, zastawę, skrzynki z napojami aż po środki do utrzymania czystości. Organizacja wewnętrzna do szuflad daje nam całkowity wgląd w zawartość szuflady, pozwala użytkownikowi na maksymalne wykorzystanie przestrzeni a co znaczące, pomaga w utrzymaniu idealnego porządku.

Masz zamiar pogłębić swoją wiedzę na wybrany temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tu – wejdź w link i przejdź do następnej witryny pełnej interesujących wątków.

Jeśli posiadamy dość dużo miejsca w kuchni, możemy zdecydować się na większą ilość koszy do segregacji, np. na papier, szkło czy plastik. Wygodniejszym rozwiązaniem jest jednak umieszczenie kosza cargo w meblach kuchennych. Właściwie dobrany kosz, dostosowany do szafki i ilości produkowanych śmieci, jest w stanie znacznie ułatwić pracę w kuchni i sensowne segregowanie.

Do wyboru mamy systemy sortowników, które bez problemu zamontujemy w szafkach różnych szerokości.

cargo

Autor: mm-kuchnia.pl

W ofercie sklepów widnieją proste modele na jeden lub dwa rodzaje odpadków, bardziej zaawansowane z czterema pojemnikami, a co więcej filtrami chroniącymi przed rozprzestrzenianiem się brzydkich zapachów. Kosze zwykle są montowane do spodu szafki na wysuwanym stelażu z prowadnicami rolkowymi. Kosz kosze obrotowe do szafek narożnych jest łatwo dostępny i funkcjonalny. Takie systemy to obecnie norma w kuchniach, a co istotne – z ich montażem poradzi sobie większość z nas. Praktyczne kosze cargo przypominają standardowe szuflady, jednak podstawową różnicą między nimi jest to, że w chwili wysuwania kosza, wysuwana jest od razu cała zawartość szafki. Na skutek tego mamy łatwy dostęp do koszy, nawet tych znajdujących się w głębi mebla. W prosty, łatwy i schludny sposób żyjemy w stylu Eko. Myślmy o ekologii, to się naprawdę opłaca.