Gdy temperatura rośnie to oznaka, iż pora wyrzucić kilka niepotrzebnych partii ubrań. Do komody chowamy kurtki, swetry, chowamy buty na zimę, a czapkę zimową zamieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednak „przybyło” nas troszkę, tak, zasiedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i objadanie się, brak aktywności – to niuanse, które wpływają na nowe, niepotrzebne kilogramy. następnie przybywa wiosenno-letni okres, a wielu z nas krępuje się rozebrać… Zróbmy coś z tym!

dieta

Autor: Amelia Crook
Źródło: http://www.flickr.com

podstawowe, co jeszcze trzeba zrobić przed całym spektrum aktywności, to pójście do fachowca od produktów żywnościowych i optymalnego odżywania. Jest nim dietetyk, lekarz(zobacz gabinet psychoterapii kraków) od niezawodnego planu żywnościowego, przeznaczonego dla potrzeb danego, konkretnego człowieka. przybywający do niego osoby to najczęściej osoby pragnące schudnąć. Dietetyk Wrocław ustala każdemu odpowiednią dla sprawności dietę, która wprowadzona w życie, przynosi mierzalne efekty.

Od tej koniecznej wizyty w gabinecie dietetyka przemieszczamy się od razu na kąpielisko, w którym śpiesznie spalamy kalorię. Szybciutko jednak wychodzimy z kąpieliska i biegniemy przed siebie, niczym Forrest Gump (a tak na serio, to z bieganiem nie należy przesadzać, bo można się szybko zniechęcić). Najlepiej pobuszować w jakimś zielonym miejscu, pośród drzew i traw, dzięki temu nie będziemy bezcelowo wdychać spaliny. twierdzisz, że mieszkasz w dużym mieście typu Warszawa, Kraków czy Wrocław? Nic straconego, w każdym z nich są okolice zielone. No już, nie szukaj wymówek …

warzywa

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Po jakimś czasie, kiedy bieganie już nam się sprzykrzy organizujemy ekipę kolegów lub nieznanych, by wespół walczyć, czyli pograć w jakieś gry zespołowe. Nie dość, że zmuszają do pokaźnego wysiłku to jednocześnie dostarczają podekscytowanie.

Zaciekawił Cię taki tekst? Zobacz i sprawdź koniecznie szybko, w tym miejscu znajduje się coś, co z pewnością też będzie równie ciekawe.

Przy tym wszystkim warto pamiętać o dwóch istotnych rzeczach. na początek, podczas aktywności spożywajmy dużo wody. To ważne, żeby się nie odwodnić. deficyt wody to łatwa droga do problemów z oddychaniem i ciśnieniem tętniczym. kolejna rzecz – nie przesadzaj z głodówką. Jeśli nie poszedłeś do dietetyka i pragniesz samemu zatroszczyć się o swoją dietę to okej, ale zapamiętaj jedną poradę: kiedy nie spożywasz posiłków twój organizm odczuwa, że coś jest nie tak, powoduje to spowolnienie metabolizmu.

Nie korzystaj także z fenomenalnych pigułek i innych suplementów diety, bo są to często pigułki, które mają w sobie nieznane, szkodliwe mikstury. Lepiej nie ryzykować. identycznie, nie wierz w jakieś wspaniałe systemy odchudzania, błyskawiczne rezultaty. Uwierz, że takie coś nie istnieje. potrzebny jest czas i cierpliwość, a rezultaty na pewno się pojawią