Wszystkie babcie, ciocie, matki i wszyscy ojcowie i koledzy wraz z koleżankami wiedzą doskonale, że sport to zdrowie , ale czy poza tym, że posiadamy wiedzę robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to darmowy lek, należy, więc z tego bezpłatnego rozwiązania korzystać. W dzisiejszych czasach jest ogromne bum na bycie fit. Zbilansowana dieta, odpowiednia dawka ćwiczeń, plany treningowe, pstrykanie zdjęć po i przed ćwiczeniami, po trzech miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

Suplementów moc

na diecie

Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com

W momencie, gdy decydujemy się na trening i kiedy chcemy osiągnąć konkretną wagę lub rzeźbę ciała powinniśmy wspomagać się nie tylko prawidłową dietą, ale też pomocne będą preparaty dla sportowców (tutaj przykład). Różnego rodzaju dodatki do diety na bank wspomogą utrzymać m.in. właściwą masę ciała.

Jeżeli masz zamiar być na bieżąco w tym temacie, to przyda Ci się najnowsza publikacja (https://awodent.pulawy.pl/artykuly/kompetentny-dentysta/). Wyszukasz ją pod zaznaczonym tutaj linkiem. A jeżeli będziesz miał pytania, chętnie na nie zareagujemy!

Preparaty mają wspierać nasze zmagania. Musimy pamiętać, że bez regularnych treningów preparaty nic nie dadzą, a tylko mogą szkodzić. Jeżeli już podejmujemy się intensywnych treningów należy skorzystać z konsultacji z trenerem z prawdziwego zdarzenia i pójść do dietetyka. Ludzie znający się na sprawie podpowiedzą, jaki plan treningowy możemy realizować i jaką dietę stosować. Dowiemy się też, które preparaty powinniśmy stosować by dieta była skuteczna.

Wszelkie odmiany białek

Podczas intensywnych treningów powinniśmy zaopatrzyć nasz organizm w właściwą ilość białka. Białko jest podstawowym budulcem naszego organizmu, dlatego też musimy w odpowiedniej ilości dostarczać go do swojego organizmu. Nie zbudujemy odpowiedniej rzeźby, gdy nie będziemy spożywać białka. Białko jesteśmy w stanie dostarczać organizmowi w postaci wyrobów spożywczych mało przetworzonych, nabiału wszelkiego rodzaju, ale też powinniśmy spożywać białko w postaci odżywki, którą najlepiej kupować w sklepach z specyfikami dla sportowców, np Jelenia Góra maxi 3 vena. Przez, co będziemy mieli pewność, że kupimy najlepsze i zdrowe specyfiki.

Trening siłowy

Osoby uczęszczające na siłownię i ćwiczące regularnie dobrze wiedzą jak ważna jest systematyczność i wytrwałość (dowiedz się więcej). Właściwie dobrane odżywki dają możliwość zdobycia wymarzonej sylwetki, oczywiście, jeżeli będzie to połączone z konkretnymi treningami. Nie możemy jednak spodziewać się, że po krótkim czasie biegania na siłkę i używanie suplementów będziemy mieli rzeźbę niczym Arnold Schwarzenegger. Trzeba pamiętać o tym, że jeśli marzymy o tym by być blisko ideału trzeba wylać ogrom potu na siłowni i nie jeść byle, czego, myśląc, że suplementy zaradzą wszystkiemu.