Wiele konsumentów poszukuje opcji ułatwiających codzienne czynności kuchenne. Firma Gerlach proponuje noże skracające czas spędzony podczas codziennych czynności, poprzez sprzedaż trwałego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych

Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym przykładem jest Gerlach zestaw noży w bloku 5 szt 991A o unikalnych ostrzach. Ten nowy zestaw będzie idealny zarówno dla amatorów ale i dla profesjonalistów. Dzięki wykonaniu rękojeściz bardziej odpornych niż drewno materiałów jakim jest sztuczny ABS noże są wytrzymalsze a ostrze pewniej trzyma się w rękach. Oznaczenia na rękojeściach służą użytkownikowi w wyborze dobrego noża do właściwej czynności: każde ostrze w kolekcji ma inne zastosowanie, inny nóż wykorzystamy krojąc warzywa, a inny podczas siekania potraw mięsnych.

Gerlach komplet noży w bloku odznacza nowa kolorystyka scalająca materiały o eleganckim designie, czemu towarzyszy nieznana do tej pory trwałość materiałów.

Pozostawiam tu mój odsyłacz (http://www.ipclean.pl/sprzatanie-mieszkan-i-domow/) do kolejnej witryny. Myślę, że zapragniesz przeczytać inne artykuły, jeśli zainteresowały Cię te znajdujące się na tej witrynie.

Rączka została wyprodukowana z unikalnego drewna, co powoduje niesamowite efekty wizualne w postaci słojów idących wzdłuż rękojeści. Stal nierdzewna zapewnia – i co istotne – wysoką żywotność, a dodatkowy efekt stanowi inspirujący wygląd: utożsamiany ze starym stylem. Komplet posiada pięć wielofunkcyjnych, niezawodnych noży kuchennych z różnorodnym przeznaczeniem wyznaczonym na rączce.

GERLACH patelnia ceramiczna Harmony 28cm (oferty online) jest patelnia, łączącą w sobie praktyczność z ciekawym designem. Skonstruowano ją myśląc o użytkowaniu niewielkiej ilości gazu aby efektywność użytkowa była jak najwyższa. Unikalne dno z teflonu uniemożliwia przyklejanie produktów co daje taki efekt, że gotowanie staje się miłym elementem dnia.