Kuchnia stylowa czy nowoczesna?

Kuchnia stylowa czy nowoczesna?
Od kiedy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popołudniową herbatę, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne dyskusje.
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i odpoczywać. Nawet jeżeli nie jest przytulna w starym stylu, a chłodna jak laboratorium. Albowiem w kuchni sterylność i perfekcja nie są najważniejsze! Dom wygląda zupełnie inaczej, gdy nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i wydawaniem posiłków.

Continue reading “Kuchnia stylowa czy nowoczesna?” »

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni
Współczesna kuchnia to nie tylko pomieszczenie ,w którym gotujemy i spożywamy potrawy, ale także, spotkań i dyskusji. Warto zadbać, aby to wyjątkowe pomieszczenie było nie tylko poręcznie urządzone, ale także by zastosowane dekoracje i akcesoria nadawały rewelacyjnego gustu kuchennemu wnętrzu. Taki wynik można otrzymać używając fototapety kuchenne.

Continue reading “Fototapety do kuchni” »

Jaką wagę do kuchni wybrać

Jaką wagę do kuchni wybrać
Nowoczesna kuchnia nie może obejść bez ogromnj ilości komponentów mocno ułatwiających gotowanie każdej pani domu. Mikser, blender czy maszynka do mięsa to tylko kilka z machin z pewnością ułatwiających przygotowanie dobrego posiłku. Poza nimi jednak dobrze także zadbać się o różnorodne urządzenia, konieczne każdej osobie, jaka lubi lwią część czasu spełniać w swej kuchni. Pewnym z tych rzeczy jest chociażby waga do kuchni. Może ona w ogromnym stopniu ułatwić obmierzenia odpowiedniej ilości składników, co umożliwia po pierwsze w większym stopniu kontrolować jakość potrawy, a po drugie zaoszczędzić na przykład odrobinę konkretnej przyprawy.

Continue reading “Jaką wagę do kuchni wybrać” »