Jak teraz pakuje się cukierki, aby zachęcić klientów do ich kupna

Jak teraz pakuje się cukierki, aby zachęcić klientów do ich kupna
Cukierki bywają tym towarem, który spożywamy niezwykle często. A do ich zakupu raczej nie trzeba nas zbyt długo namawiać, co jednak nie zwalnia producentów batonów od reklamowania się praktycznie wszędzie. Barwne bilbordy lub śmieszne spoty w radiu to nie jedyne formy agresywnego marketingu. Specjaliści od handlu oddziałują także na naszą podświadomość. Zobaczmy, jaki sztuczkami się posługują.Pierwszym i bodajże najważniejszym sposobem jest atrakcyjne opakowanie.

Continue reading “Jak teraz pakuje się cukierki, aby zachęcić klientów do ich kupna” »

Kiedy jedzenie chleba jest zdrowe?

Kiedy jedzenie chleba jest zdrowe?
Panuje ogólna opinia, iż spożywanie chleba nie do końca jest zdrowe. Szczególnie jeśli odchudzamy się, musimy pożegnać się z tego typu smakołykami. Czy rzeczywiście jednak chleb tak negatywnie wpływa na naszą figurę? Czy istnieją rodzaje chleba, które pomimo tego powinniśmy regularnie jeść?
Przeciętny Polak spożywa duże ilości chleba, chociaż wynika z danych każdego roku ta tendencja spada.

Continue reading “Kiedy jedzenie chleba jest zdrowe?” »

Które gadżety konieczniemusisz mieć w domu

Które gadżety  konieczniemusisz mieć w  domu
Jeśli sięgniesz pamięcią do czasów Twojego dzieciństwa, bez wątpliwości przypomnisz sobie, że na lodówce w Twoim mieszkaniu było sporo różnego rodzaju kolorowych naklejek. Wiele dzieciaków także teraz zbiera takie magnesy – niejednokrotnie są one dodawane dla przykładu do różnych produktów spożywczych dla dzieciaków – dzięki temu ich wytwórcy starają się skłonić dzieciaków do nabywania konkretnych towarów.

Continue reading “Które gadżety konieczniemusisz mieć w domu” »

Od czasu do czasu można pozwolić sobie na obfite kanapki

Od czasu do czasu można pozwolić sobie na obfite kanapki
Pewnie że wszyscy powiedzą, iż najzdrowsze jest pożywienie robione w własnym domu, gdzie wszystko od podstaw robimy sami. Jednak prawda jest taka, że od czasu do czasu zwyczajnie nie mamy czasu na gotowanie, lub zwyczajnie nam się nie pragnie. Wtedy zazwyczaj wykorzystujemy z przygotowanych potraw, które podawane są w restauracji, lub w przeróżnego rodzaju barach błyskawicznej obsługi.

Continue reading “Od czasu do czasu można pozwolić sobie na obfite kanapki” »