Przestrzeń kulinarna z fototapetą

Przestrzeń kulinarna z fototapetą
Fototapeta może się przydać w każdym pomieszczeniu, także w kuchni. To świetny pomysł na dekorację. Przede wszystkim dlatego, iż na fototapecie można umieścić co tylko się chce. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć ciekawy i bardzo oryginalny projekt. Fototapeta może zakrywać całą ścianę albo tylko wypełniać miejsce, które niełatwo zagospodarować inną metodą. Jakie grafiki warto nadrukować na fototapecie?

Continue reading “Przestrzeń kulinarna z fototapetą” »

Czym jest kumkwat i co możemy na jego bazie przyrządzić

Czym jest kumkwat i co możemy na jego bazie przyrządzić
Koktajle witaminowe cieszą się dużym uznaniem nie tylko wśród pań, które troszczą się o linię i chcą jak najdłużej zachować piękny i promienny wygląd. Panowie coraz częściej sięgają po witaminowe bomby, które zachowają ich witalność do późnej starości. Tak więc kumkwat, bogaty w witaminę C i prowitaminę A, stanowi nierzadko bazę owocowych koktajli. Znakomity smak kumkwatu znajduje coraz większą liczbę entuzjastów także wśród naszych rodaków. Warto łączyć w sobie szczególnie niezbędne składniki odżywcze każdego dnia.

Continue reading “Czym jest kumkwat i co możemy na jego bazie przyrządzić” »

Stwórz swoją kuchnię na nowo, czyli co każda pani domu mieć powinna.

Stwórz swoją kuchnię na nowo, czyli co każda pani domu mieć powinna.
Kuchnia to serce domu – zdanie stare jak świat i tak samo rzeczywiste. Wygodnie wyposażona kuchnia to podstawa. Wyposażenie kuchni godnej podziwu, której pozazdroszczą nam inni nie jest takie proste. Planując wyposażenie kuchni trzeba pamiętać o wielu rzeczach. A to o elektryce, żeby nie biegać z każdym urządzeniem przez całą kuchnie tylko włączyć je do prądu w praktycznie każdym miejscu. Równie istotnymi elementami, o które trzeba zadbać są oświetlenie i powierzchnia użytkowa naszej kuchni. Niezbyt intensywne światło, a jednocześnie dobre oświetlenie wszystkich najistotniejszych fragmentów kuchni wymaga troski. Jeśli chodzi o miejsce, to również powinno być zagospodarowane praktycznie: trzeba wybrać, które szafki mają być na żywność, a które na sprzęty, tak aby nie robić zbędnych długości między nimi a lodówką.

Continue reading “Stwórz swoją kuchnię na nowo, czyli co każda pani domu mieć powinna.” »

Jak dobrze urządzić kuchnię

Jak dobrze urządzić kuchnię
Renowacja kuchni wymaga zaprojektowania jej przyszłego wystroju. Vintage, a może modernistyczna i niebanalna kuchnia (zobacz meble EMMI Kuchnie & Wnętrza)? Odrobina szaleństwa chyba nikomu nie zaszkodziła.

Kuchnia

Autor: Franke
Źródło: FRANKE

Współczesny wystrój pokazuje nieznane dotąd możliwości. Continue reading “Jak dobrze urządzić kuchnię” »