Kuchnia stylowa czy nowoczesna?

Kuchnia stylowa czy nowoczesna?
Od kiedy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popołudniową herbatę, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne dyskusje.
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i odpoczywać. Nawet jeżeli nie jest przytulna w starym stylu, a chłodna jak laboratorium. Albowiem w kuchni sterylność i perfekcja nie są najważniejsze! Dom wygląda zupełnie inaczej, gdy nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i wydawaniem posiłków.

Continue reading “Kuchnia stylowa czy nowoczesna?” »

Fototapety ścienne w domu

Fototapety ścienne w domu
Polskie kuchnie są najczęściej dosyć małe. W dodatku, dzisiaj dużo większym zainteresowaniem cieszy się kuchnia zaplanowana w aneksie, czyli połączona z salonem. Dekorując to pomieszczenie należy tym samym wziąć pod uwagę nie tylko to, żeby była ona praktyczna oraz wygodna, ale także stosownie atrakcyjna, ponieważ wespół z salonem pełni funkcje reprezentacyjną. Jedną z najważniejszych kwestii są kuchenne ściany.

Continue reading “Fototapety ścienne w domu” »

Trzeba zadbać o odpowiednią aranżację naszej kuchni

Trzeba zadbać o odpowiednią aranżację naszej kuchni
Kuchnia niesamowicie często jest uważana za serce domu, bo to właśnie tutaj szykuje się dania, to często w niej prowadzi się długie, rodzinne dyskusje. Przez to właśnie tak ważne jest to, abyśmy zatroszczyli się o jej właściwą aranżację i żeby znajdowały się w niej urządzenia najwspanialsze z oferowanych.

Continue reading “Trzeba zadbać o odpowiednią aranżację naszej kuchni” »