Jedzenie ze smakiem

Jedzenie ze smakiem
Jak wygodnie i niedrogo zjeść w Szczecinie? Co najlepiej zamawiać? Czego lepiej nie próbować? Gdzie się nie stołować? Te i wiele innych pytań zadają sobie miłośnicy stołowania się na mieście. W barach szybciej obsługi jedzenia jest całe mnóstwo. Patrząc na nie pewnie chcielibyśmy skosztować wszystko. Ale nie wszystko, co smacznie się prezentuje, jest takie naprawdę. A konsekwencje jedzenia w zapyziałych miejscach mogą być nieciekawe.

Continue reading “Jedzenie ze smakiem” »

6 technik na walkę z apetytem :)

6 technik na walkę z apetytem :)
Co świetne, dużo osób przekonuje się także do zdrowego trybu życia oraz faktu, że zdrowe jedzenie absolutnie nie musi być niesmaczne. Na wyjątkową uwagę zasługuje przede wszystkim ruch Slow Food – np. pizzy lub hamburgerów, który promuje wybieranie wyłącznie naturalnych składników potraw. Najlepiej tworzyć posiłki z tego, co można nabyć na lokalnym bazarku. Dużo osób zaczyna jeść produkty lokalne i sezonowe, dzięki czemu bez wątpliwości polepszają stan swojego organizmu.

Continue reading “6 technik na walkę z apetytem :)” »

Tajniki włoskiej kuchni przystępne dla każdego konesera przyrządzania potraw

Tajniki włoskiej kuchni przystępne dla każdego konesera przyrządzania potraw
Kuchnia z Italii jest na pewno niesamowicie smaczna – akurat co do tego zapewne nie miewają większych wątpliwości zwłaszcza fani spaghetti i pizzy. Trzeba dodać, iż zdecydowana większość rodowitych Włochów nie je pizzy z keczupem. Naturalnie keczup do pizzy to nie tylko polska domena, ale prawda jest taka, że mamy generalnie nieco inne spojrzenie na jedzenie. Cóż, w sumie keczup, jeśli jest smakowity, jest z pewnością OK. Jednak nie powinien w żadnym razie zagłuszać smaku pizzy.

Continue reading “Tajniki włoskiej kuchni przystępne dla każdego konesera przyrządzania potraw” »