Popularne rozwiązania kuchenne

Wyposażenie wnętrz, przede wszystkim kuchni, to coś, na punkcie czego nie jedna kobieta ma obsesję. Zwłaszcza, jeżeli jest osobą przepadającą za gotowaniem. Tym bardziej, iż ze wszystkich stron, w każdej galerii handlowej otacza nas masę stoisk sprzedających różnego rodzaju akcesoria domowe produkowane przez firmy z całego świata.

Sprzedają one wszystko: poczynając od standardowej ceramiki, poprzez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te najnowocześniejsze opcje, które są ostatnimi czasy bardzo modne, z uwagi na swoją wyjątkową wyjątkowość. Wytwórcami takich właśnie akcesoriów są dwie firmy, o których informacje znajdziemy poniżej.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą z tych firm, której nie powinno się pominąć urządzając kuchnię, jest Lekue. To hiszpańska marka, ceniona już w ponad 40 krajach w różnych obszarach świata. Jej artykuły odznaczają się daleko idącą oryginalnością, użytecznością, wspaniałą jakością i nowatorskim stylem. Ciekawy jest materiał używany do wyrobu przyborów – Lekue jest ogólnoświatowym liderem w dziedzinie produkcji wyrobów do celów kulinarnych z silikonu.

W swej ofercie przewiduje szeroką gamę rozwiązań – od form do wypieku ciast, ciasteczek po nowatorskie akcesoria, typu woreczek do gotowani, stoliki na kawę lub też formy na kostki lodu – każdy wybierze coś dla siebie. Cały asortyment odznacza się żywymi barwami, oraz interesującymi formami. Na pewno są to rzeczy, które ożywią każdą kuchnię i sprawią, że zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one dość drogie – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na wyjątkową uwagę zasługuje też firma Zak Design. Została ona założona w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od ponad 30 lat szokuje interesującymi oraz nowatorskimi projektami. W obecnej ofercie znajdziemy wesołe, barwne oraz przydatne na co dzień wyroby z melaminy.

Na tej stronie opublikowano warte zainteresowania wątki, ale zobacz także dodatkowe tematyczne wątki (http://www.galeriaoswietlenia.pl/138-lampy-nowoczesne), gdyż one również na pewno Cię zaintrygują.

Pytanie czym jest rzeczona melamina – jest ona materiałem syntetycznym, który wizualnie i w dotyku przypomina ceramikę, ale zachowuje przy tym lekkość oraz wytrzymałość plastiku – idealne połączenie, prawda?

Do wytwarzanie produktów firmy Zak Designs używane są tylko materiały wyjątkowej jakości, dlatego wyróżniają się one idealnym wykonaniem. Radosna kolorystyka i niecodzienne, efektowne wzornictwo powodują, że przygotowywanie oraz serwowanie dań staje się prawdziwą przyjemnością. W ofercie mają większość niezbędnych akcesoriów kuchennych: każdego rodzaju pudełka, dzbanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane – od kilkunastu zł za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (na przykład miskę).

Produkty wspomnianych marek często możemy spotkać w sklepach w pasażach handlowych , a także w Internecie. Starczy wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, na przykład: „produkty zak design”, „produkty lekue”, lub po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się dużo odnośników do odpowiednich stron internetowych.