Zestawy kuchenne pozwalają na przyrządzenie dań bez użycia oleju kuchennego

Zestawy kuchenne pozwalają na przyrządzenie dań bez użycia oleju kuchennego
Brytfanna, to niezbędny przedmiot, jaki wykorzystuje się do gotowania różnych sosów, gulaszu, jak również innych płynnych potraw, wymagających tzw. duszenia, aby uzyskały odpowiednią konsystencję i aromat. Produkowana jest ona z odpowiedniego materiału, który jest wytrzymały na wysoką temperaturę i który przeważnie pozwala na przyrządzanie potraw bez potrzeby używania oleju, czy innych substancji.
Do tego typu przedmiotów kuchennych, które również nie wymagają użycia oleju wlicza się patelnia grillowa. Jest ona przeważnie wykonywana w ten sposób, iż zawiera ona ruszt, na który układa się kiełbasę, czy inne potrawy grillowe i w ten sposób tłuszcz spływa na dno patelni.

Continue reading “Zestawy kuchenne pozwalają na przyrządzenie dań bez użycia oleju kuchennego” »

W upominku szykowna ostrzałka do noży

W upominku szykowna ostrzałka do noży
Jaki prezent wybrać na imieniny, co ofiarować na urodziny, a jakiego rodzaju paczkę niespodziankę powinni dostać nasi bliscy pod choinką? To czasami potrafi spędzić sen z oczu tych, którzy pragną kupić prezent, a nie wiedzą skąd zaczerpnąć inspirację. Przede wszystkim rozsądnie byłoby najpierw poznać upodobania obdarowywanego. Można też przeanalizować jego charakter. Nieco odmienne prezenty kupimy osobom praktycznym, a co innego podarujemy tym z poetycznym podejściem do życia.

Continue reading “W upominku szykowna ostrzałka do noży” »