Świat ciągle pędzi do przodu pozostawiając bardzo z tyłu wszystkich nieprzystosowanych

Świat ciągle pędzi do przodu pozostawiając bardzo z tyłu wszystkich nieprzystosowanych
Chcąc podążać za owym jadącym z ogromną szybkością bolidem trzeba być bardzo zorganizowanym, bądź pozbywać się coraz więcej pasji życiowych tylko dlatego, aby mieć możliwość dobrze robić choćby tych parę, na które na szczęście na codzień wystarczy czasu. Jednak i wówczas trzeba się mocno gimnastykować, aby zrobić wszystko w krótkim czasie i jednocześnie podołać rosnącym wymaganiom, stawianym przez bliskich, zwodzonych przez medialną nagonkę propagującą nieskalane i idealne wzorce przy każdej okazji.

Continue reading “Świat ciągle pędzi do przodu pozostawiając bardzo z tyłu wszystkich nieprzystosowanych” »

Urządzamy kuchnię w swojej knajpie – praktyczne porady

Urządzamy kuchnię w swojej knajpie – praktyczne porady
Jeśli wzrasta konsumpcja Polaków – jeżeli w rachubę wchodzi szamanie na mieście, nigdy nie powinna przesadnie zdziwić coraz większa liczba restauracji położonych w Krakowie, Gdańsku, Olsztynie czy Rzeszowie. Co prawda w dalszym ciągu aż tak dużo nie jadamy na mieście, ale wszelkie dane jednogłośnie pokazują, że otworzenie kolejnej restauracyjki ma niesamowicie wiele sensu.

Continue reading “Urządzamy kuchnię w swojej knajpie – praktyczne porady” »

Zdrowe przysmaki, które pozwalają zrzucić wagę

Zdrowe przysmaki, które pozwalają zrzucić wagę
Jeśli właśnie uświadomiłaś sobie, że szybko zbliżają się ciepłe miesiące, w Ty masz jeszcze trochę zbędnych kilogramów po zimie, wówczas bez wątpliwości powinnaś przejrzeć nasz artykuł na temat zdrowego trybu życia oraz właściwego odżywiania. Na początek przede wszystkim musisz sobie zdać sprawę z tego, że żadna rewolucyjna dieta Ci nie pomoże kiedy nie zmienisz swojego dotychczasowego stylu życia. Jeśli chcesz na dobre zgubić dodatkowe kilogramy, wtedy powinnaś poczytać trochę o zdrowej żywności i wprowadzić ją do swojego zwykłego jadłospisu.

Continue reading “Zdrowe przysmaki, które pozwalają zrzucić wagę” »