Sport i właściwa dieta to najlepsza droga do zdrowia i zadowolenia

Sport i właściwa dieta to najlepsza droga do zdrowia i zadowolenia
Wszystkie babcie, ciocie, matki i wszyscy ojcowie i koledzy wraz z koleżankami wiedzą doskonale, że sport to zdrowie , ale czy poza tym, że posiadamy wiedzę robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to darmowy lek, należy, więc z tego bezpłatnego rozwiązania korzystać. W dzisiejszych czasach jest ogromne bum na bycie fit. Zbilansowana dieta, odpowiednia dawka ćwiczeń, plany treningowe, pstrykanie zdjęć po i przed ćwiczeniami, po trzech miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

Continue reading “Sport i właściwa dieta to najlepsza droga do zdrowia i zadowolenia” »

Jakie plusy ma domowa ciabatta?

Jakie plusy ma domowa ciabatta?
Ciabatta to pyszne, chrupiące pieczywo, które możesz prosto wykonać w domu. Dlaczego jest to dobry pomysł? Z tego samego powodu, dla którego dobrze jest przygotować jakiekolwiek pieczywo we własnej kuchni. Pieczywo własnej roboty jest źródłem ogromnej satysfakcji. A to przecież jest najważniejsze w gotowaniu, by czuć z przyrządzania posiłków przyjemność i satysfakcję. Takie wypieki są szczególnie doceniane w Polsce, gdzie wciąż dużą wagę przywiązuje się do tradycji.

Continue reading “Jakie plusy ma domowa ciabatta?” »

Co poleca się zjeść do herbaty?

Co poleca się zjeść do herbaty?
Drugie śniadanie czy podwieczorek to dania, które niekoniecznie służą napełnieniu żołądka. To czas, w którym trzeba jedynie uspokoić mały głód, zrobić sobie przerwę i przegryźć coś pysznego. Na śniadanie albo kolacje z reguły wiesz co jeść. A co przegryźć w ramach drugiego śniadania? Jeśli pragniesz bez pośpiechu wypić herbatę czy też kawę, jaki niewielki posiłek jest w stanie udoskonalić tę chwilę?

Continue reading “Co poleca się zjeść do herbaty?” »

Jak szybko zrobić domowe alkohole?

Jak szybko zrobić domowe alkohole?
Święta, imieniny czy chociażby impreza z rodziną to doskonała okazja do uraczenia uczestników nalewkami domowej roboty. Ten alkohol zaistnieje jako nie tylko pyszny, lecz także zdrowy i z pewnością zdobędzie serca gości. Świetnymi trunkami na Święta Bożego Narodzenia oraz całą zimową porę będą nalewka cytrynowa i nalewka korzenna.

Continue reading “Jak szybko zrobić domowe alkohole?” »